Skoči na glavno vsebino

26. marca smo imeli v okviru ERASMUS+ projekta – Students’ empowerment through school environment – srečanje dijakov in učiteljev partnerskih šol. V projektu sodelujemo šole iz Estonije, Švedske, Bolgarije, Turčije in Slovenije. Dijaki 2. c-oddelka Gimnazije Brežice so že nekaj mesecev zavzeto ustvarjali in so na današnjem srečanju predstavili našo državo, šolo in šolski okoliš ter sodelovanje terapevtske psičke Ami pri pouku. Resnično sem ponosna, da imamo takšne dijake, ki vedno predstavijo našo šolo in državo v najlepši luči. Hvala tudi prof. Simoni Tusun in Ami, da bogatita naš šolski vsakdan in polepšata šolske ure in pogled dijakov na pouk. Vsekakor hvala prof. Koncu, kateremu se lahko zahvalimo, da smo v projektu.

Res je lepo navezovati nova poznanstva, spoznavati nove prijatelje ter dežele. Takšni projekti pustijo na vseh nas pomemben pečat. V trenutnih razmerah so še bolj dragoceni.

Hvala vsem!

Koordinatorica:

Tea Habinc

Dostopnost